embepur®

Nowoczesna i zaawansowana technicznie

Izolacja pianą poliuretanową

zobacz więcej

embepur®

Zapewnij sobie i swoim bliskim ciepłą przyszłość

zobacz więcej
Ponad 30 lat doświadczenia

WITAMY W EMBEPUR®

Systemy ociepleń nowej generacji

Kluczem w ocieplaniu jest wysoka izolacyjność, która nie zmienia się wraz z upływem czasu. Nasze systemy ociepleń nowej generacji, bazują na wielofunkcyjności poliuretanu, który wyróżnia różnorodność rozwiązań idąca w parze z przewodnością cieplną. Piana poliuretanowa poza różną gęstością dzielona jest na podstawie struktury, czy to otwarto- czy zamknięto-komórkowej.

Naszą ofertą produktową odpowiadamy na rosnące oczekiwania wykonawców oraz zaostrzające się przepisy i regulacje prawne, zmieniając oblicze polskiej branży budowlanej. Budownictwo w Polsce, podobnie jak w większości krajów na świecie, nieustannie dąży do redukcji zużycia energii oraz surowców nieodnawialnych maksymalizując ich wykorzystanie.

Więcej o nas

Nasze atuty

Dostarczamy produkty najwyższej jakości

Naszym priorytetem jest dostarczenie Państwu rozwiązań pod termomodernizację wybranej powierzchni (stropu – poddasza – ścian), które spełnią oczekiwania zarówno inwestora, jak i wykonawcy, przy jednoczesnym wypełnieniu wymagań nałożonych regulacjami prawnymi czy rynkowymi.

Nasza oferta

Izolacja stropu, poddasza czy ścian niezależnie czy mamy do czynienia z budownictwem mieszkaniowym, komercyjnym czy przemysłowym wymaga dobrania odpowiednich materiałów izolacyjnych. Zobacz sam, gdzie najlepiej sprawdzają się nasze natryskowe piany poliuretanowe.

Poddasza

Poddasza

Poliuretanowa izolacja natryskowa umożliwia prawidłowe i szczelne wykonanie izolacji poddasza, przez które tracimy około 25% energii zużywanej na ogrzewanie czy chłodzenie, pozwalając efektywnie oszczędzić finanse w związku z niższymi kosztami eksploatacyjnymi, jednocześnie chroniąc środowisko naturalne. Dzięki temu uzyskujemy potrójną ochronę: przed chłodem, przed przewiewami oraz hałasem.
Ocieplenie fundamentów

Ocieplenie fundamentów

Ocieplenie fundamentu nie tylko chroni dom od grzybów, pleśni, wilgoci i mrozu, ale także zabezpiecza fundament przed zniszczeniem i pękaniem. Ochrona fundamentu zamkniętokomórkową pianą poliuretanową ogranicza znacznie straty ciepła oraz zmniejsza koszty ogrzewania o ponad 1/3.
Stropy

Stropy

Dzięki izolacji stropów poliuretanową pianą natryskową zostaje skutecznie ograniczona ucieczka ciepła z ogrzewanych pomieszczeń, umożliwiając zachowanie komfortu termicznego. Dodatkowo strop się nie wychładza i nie wykrapla się w nim wilgoć. To chroni wnętrza przed ewentualnym zagrożeniem mikrobiologicznym. Dzięki uniwersalności natryskowych pian poliuretanowych, grubość warstwy izolacji jest dobierana zależnie od temperatury panującej w pomieszczeniu.
Ściany

Ściany

W wielu sytuacjach ocieplanie ścian od wewnątrz bywa jedynym możliwym sposobem na poprawę izolacyjności cieplnej budynku. W takiej sytuacji natryskowe piany PUR bywają jednym z najskuteczniejszych i najszybszych rozwiązań. głównie ze względu na dość duże ryzyko powstawania wilgoci wewnątrz przegrody, a w efekcie pojawieniem się pleśni na ścianie. Natrysk piany stosuje się także jako izolacja akustyczna ścian wewnętrznych.
Dachy płaskie

Dachy płaskie

Dachy płaskie są szczególnie narażone na przeciekanie czy zawilgocenie ze względu na utrzymujący się na nich śnieg, czy deszcz, dlatego tak ważne jest ich profesjonalne zabezpieczenie. Odpowiednia warstwa termoizolacyjna natryskową pianą poliuretanową doskonale zabezpieczy dach i da precyzyjną szczelność na lata.

dowiedz się więcej o Embepur®

Poliuretan jako materiał konstrukcyjny i budowlany to nasza największa pasja

Wszechstronność rozwiązań i możliwości, które on oferuje pozwala nam odpowiadać na potrzeby wykonawców, ale również nasze. Tworzymy rozwiązania dociepleniowe na miarę XXI wieku.

 

Więcej

Aktualności

Ostatnio dodane aktualności

23 Lut
Ocieplenie hali zamkniętokomórkową pianą poliuretanową EMBEPUR PRO 300
14 Lut
Sprawdź ich realizacje na naszych systemach Embepur!
26 Sty
Ocieplenie poddasza i ścian systemem EMBEPUR

kontakt z nami

Napisz do nas

opinie klientów

Co mówią o nas klienci

Szybka wysyłka, rzeczowa obsługa. Więcej takich firm na rynku
Krzysztof
Najlepsza wydajność z pian które próbowałem
Sylwester
Na początku chciałem zaizolować swoje poddasze wełną mineralną. Dzisiaj cieszę się, że jednak dałem się namówić na piankę Embepur. Szybkość, jakość i efekty które widać od razu.
Rafał
O pianie Embepur powiedział mi znajomy, z rezerwą podszedłem do tej informacji. Jednak po wypróbowaniu, mogę stwierdzić, że może to być nowy lider wśród izolacji natryskowych.
Wojciech