EMBEPUR®

NOWOCZESNA TERMOIZOLACJA NA BAZIE POLIURETANOWEJ PIANY NATRYSKOWEJ

Ocieplanie pianą poliuretanową (PUR)

Jako marka EMBEPUR® reprezentujemy trzydziestoletnie doświadczenie w branży poliuretanowej. Śmiało możemy twierdzić, że jesteśmy polską marką, produkująca i rozwijająca produkty w Polsce, która w pewny i rzetelny sposób odpowiada na nieustannie rosnące potrzeby rynku, zwłaszcza nowoczesnego budownictwa.

Dążymy do tego, aby być możliwie blisko wykonawcy oferując mu pełne wsparcie i kompetencje. Kierujemy się autentycznością, stawiając na szybkość, innowacyjność i zaawansowane technologie, które dają pewność, jednocześnie gwarantując trwałość zastosowanych rozwiązań.

Specjalizujemy się w dystrybucji systemów poliuretanowych (PUR). Dziś bazując na zdobytej przez lata wiedzy i doświadczeniu „dojrzeliśmy”, aby samodzielnie podjąć się produkcji natryskowych systemów poliuretanowych.

Jednym z naszych najistotniejszych celi jest budowanie marki EMBEPUR, która będzie miała pozytywny wpływ na życie ludzi (inwestorów), poprawiając ich komfort i bezpieczeństwo, ale nie pozostając bez wpływu na finanse i otaczającą rzeczywistość.

Zależy nam, aby klienci, którzy nam zaufają kojarzyli markę EMBEPUR® z

Jakością

Jakością

Trwałością

Trwałością

Pewnością

Pewnością

Transparentnością

Transparentnością

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Precyzyjna izolacja termiczna ścian i fasad.

Zaawansowana technologia produktu wpływa na wysoką adhezję pianki do różnych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Dzięki temu produkt ten precyzyjnie izoluje 

Błyskawiczne ocieplenie budynków prywatnych jak i developerskich

Dzięki unikatowej technologii natryskowej ocieplenie typowego poddasza to tylko kilka godzin. Po wykonanym natrysku można przejść do kolejnych prac wykończeniowych poddasza.

Nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku

Poliuretan znany jest już od 1989 roku, jednak technologia jego produkcji nie stanęła w miejscu i jest rozwijana cały czas. Surowce ze źródeł odnawialnych, niska zawartość LZO… długo by wymieniać kolejne innowacje.

Nasza oferta

Zobacz gdzie znajdą zastosowanie nasze produkty

Poddasza

Poddasza

Poliuretanowa izolacja natryskowa umożliwia prawidłowe i szczelne wykonanie izolacji poddasza, przez które tracimy około 25% energii zużywanej na ogrzewanie czy chłodzenie, pozwalając efektywnie oszczędzić finanse w związku z niższymi kosztami eksploatacyjnymi, jednocześnie chroniąc środowisko naturalne. Dzięki temu uzyskujemy potrójną ochronę: przed chłodem, przed przewiewami oraz hałasem.
Ocieplenie fundamentów

Ocieplenie fundamentów

Ocieplenie fundamentu nie tylko chroni dom od grzybów, pleśni, wilgoci i mrozu, ale także zabezpiecza fundament przed zniszczeniem i pękaniem. Ochrona fundamentu zamkniętokomórkową pianą poliuretanową ogranicza znacznie straty ciepła oraz zmniejsza koszty ogrzewania o ponad 1/3.
Stropy

Stropy

Dzięki izolacji stropów poliuretanową pianą natryskową zostaje skutecznie ograniczona ucieczka ciepła z ogrzewanych pomieszczeń, umożliwiając zachowanie komfortu termicznego. Dodatkowo strop się nie wychładza i nie wykrapla się w nim wilgoć. To chroni wnętrza przed ewentualnym zagrożeniem mikrobiologicznym. Dzięki uniwersalności natryskowych pian poliuretanowych, grubość warstwy izolacji jest dobierana zależnie od temperatury panującej w pomieszczeniu.