Aktualne wydarzenia

10 Sty
Wydarzenia

 

Jako skutek wielu obserwacji rynku, rosnącej konkurencyjności wśród oferowanych materiałów izolacyjnych i wielu różnych doświadczeń związanych z termomodernizacją, w styczniu 2020 roku została stworzona marka EMBEPUR®.

Mimo dość trudnej i wymagającej sytuacji związanej z panującą pandemią COVID-19 oraz dużym zamieszaniem informacyjnym, czy też z niestabilnością polityczną, walutową i surowcową, jako dystrybutor jednego z największych producentów systemów poliuretanowych na świecie zdecydowaliśmy się na stworzenie zupełnie nowej marki EMBEPUR®. W ten sposób, chcemy zaoferować inwestorom oraz wykonawcom pracującym i chcącym pracować z poliuretanowymi pianami natryskowymi, szerszy wybór, jednocześnie gwarantując dostępność i powtarzalność produkcji podpartą jakością rozwiązań.

Obserwując skutki powodowane przez nieuczciwą konkurencję, przez którą cierpi opinia wszystkich wyrobów poliuretanowych pod zastosowania izolacyjne, spada zadowolenie klientów. A jako pełni pasji, z wiedzą i doświadczeniem specjaliści czujemy się w obowiązku, aby się temu przeciwstawić, dlatego startujemy ze swoim wyrobem.